K čemu je životní pojištění?

Životní, nebo jak ho značná část klientů nazývá, úrazové pojištění. K čemu vlastně je? Přeci k tomu, abyste byli kvalitně zajištění. Jenže co však v tomto ohledu znamená pojem kvalitní? V životě každého z nás, mohou nastat různé nenadálé události, které si neplánujeme, a právě proto kvalitně zajištěný klient je ten, který má dostatečné finanční rezervy pro každý případ, nebo kvalitně nastavenou životní smlouvu.

Pro kvalitně nastavenou životní smlouvu je samozřejmě velice důležitý výběr pojišťovny, ale stejně tak je důležitá i osoba, tedy poradce, který nastavuje vybraný produkt. Nejdůležitější je však samotný obsah smlouvy.

Mnoho lidí právě tuto pojistku nazývá úrazovou a myslí si, že pokud se pojistí na úrazy, má kvalitní pojištění. Každý si představí zlomenou ruku, nohu a tak dále. Je to ale věc, která nejvíce ohrožuje životní úroveň? Někdo odpoví ano, někdo zase ne. Jsou ale i horší a častější situace, než je pracovní neschopnost, která může být maximálně na rok. Poté je povinností vrátit se do zaměstnání, ale přemýšleli jste někdy nad situací, že byste až do penze nemohli pracovat? To by se muselo stát něco opravdu vážného – ze statistik je známo, že by se z 96% jednalo o onemocnění.

Samozřejmě představíme-li si například zlomenou nohu po pádu ze schodů, autonehodu, a podobně, je to úraz, který může znemožňovat i výkon práce na několik týdnů. I v tomto případě je dobré životní pojištění mít. Dokáže Vám totiž při správném nastavení smlouvy dorovnat potřebný měsíční příjem při pracovní neschopnosti.

Neexistuje univerzální řešení pro každého. 

Tyto situace řeším s každým z Vás individuálně, podle toho, co zrovna Vy potřebujete, co byste zrovna Vy v tomto případě zvládli a co naopak nezvládli.

Nic takového se nemusí v životě stát, ale co kdyby ano? Právě od toho pojištění jsou.

Přišli jste na to, že i pro Vás by bylo životní pojištění důležité? Nebo byste alespoň měli zájem vidět, jak by mělo Vaše životní pojištění vypadat? Budu rád, když se na mě obrátíte.


Ostatní příspěvky

Roman Křížek - Finance & Reality - logo

Kontakty
+420 737 050 494
finance@romankrizek.cz
reality@romankrizek.cz

Produkty

5/5

Facebook-f


Instagram


Linkedin

Roman Křížek – Finance & Reality

Ať Vám nic neuteče!

Dostávejte jako první informace o přidání nového článku.

Nespamuji, přečtěte si ochranu osobních údajů pro více informací.